Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 26.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Darmstadt, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 16-1-2024 om 13:54 |
Eindtijd | 25-1-2024 om 21:45 |
Objectlocatie | Darmstadt, Duitsland |