Ko Cossaar - Figuren voor het Colosseum te Rome .

Ko Cossaar - Figuren voor het Colosseum te Rome . kopen? Bied vanaf 125!
Ko Cossaar - Figuren voor het Colosseum te Rome . kopen? Bied vanaf 125!Ko Cossaar - Figuren voor het Colosseum te Rome . kopen? Bied vanaf 125!Ko Cossaar - Figuren voor het Colosseum te Rome . kopen? Bied vanaf 125!Ko Cossaar - Figuren voor het Colosseum te Rome . kopen? Bied vanaf 125!
  • Ko Cossaar (1874-1966)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPotlood
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst22 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jacobus  ( Jan ) Cossaar maakte rond 1900  enkele buitenlandse reizen. Parijs 1901, Rome 1902, en rond deze tijd ook Rome. Hij kon dit doen met behulp van subsidie van het Willink van Collenfonds . Hij tekende vooral stadsgezichten. Werk van deze interessante kunstenaar wordt bewaard in diverse belangrijke collecties waaronder de Hannema- De Stuers stichting. De potloodtekening is centraal iets verfraaid met aquarel en heeft in het midden van de linker rand een  miniem scheurtje dat in het verleden is gerestaureerd. Nauwelijks zichtbaar. Het werk is gelijst in fraai zilveren frame. Is rechts onder gesigneerd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Cruquius, Nederland
Binnen Nederland € 10,10
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Starttijd8-1-2024 om 19:51
Eindtijd21-1-2024 om 21:36
Openingsbod € 125
ObjectlocatieCruquius,  Nederland