Ko Cossaar - Jaren 30 aquarel op papier "Interieur kerk met personen' - losbladig

Ko Cossaar - Jaren 30 aquarel op papier "Interieur kerk met personen' - losbladig kopen? Bied vanaf 67!
Ko Cossaar - Jaren 30 aquarel op papier "Interieur kerk met personen' - losbladig kopen? Bied vanaf 67!Ko Cossaar - Jaren 30 aquarel op papier "Interieur kerk met personen' - losbladig kopen? Bied vanaf 67!Ko Cossaar - Jaren 30 aquarel op papier "Interieur kerk met personen' - losbladig kopen? Bied vanaf 67!Ko Cossaar - Jaren 30 aquarel op papier "Interieur kerk met personen' - losbladig kopen? Bied vanaf 67!Ko Cossaar - Jaren 30 aquarel op papier "Interieur kerk met personen' - losbladig kopen? Bied vanaf 67!Ko Cossaar - Jaren 30 aquarel op papier "Interieur kerk met personen' - losbladig kopen? Bied vanaf 67!
  • Ko Cossaar (1874-1966)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Aquarel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Titel:
  • Jaartal: jaren 30
  • Afmetingen: 50 cm x 38 cm
  • Oplage:
  • Gesigneerd: Ja, handgeschreven met inkt (onderzijde)
  • Materiaal: Aquarel op papier
  • Ingelijst: NEE - losbladig
  • Conditie: In zeer goede staat.

Ko Cossaar (naamvarianten: Jan Cossaar, Jacobus Cornelis Wynand Cossaar, Jacobus Cornelis Wijnand Cossaar; signeerde vaak als J. Cossaar) werd op 8 augustus 1874 in Amsterdam geboren en overleed op 25 november 1966 in Den Haag.
Cossaar volgde opleidingen aan de Teekenschool voor Kunstambachten en aan de Rijksacademie van Beelden Kunsten beide in Amsterdam. Zelf was hij de leraar van Leo Niehorster.
Hij was zowel schilder, aquarellist, tekenaar als graficus.
Van hem zijn genre-, geschiedenis- en figuurvoorstellingen, landschappen, (zelf)-portretten, kerkinterieurs, en stadsgezichten bekend.
Ko werkte als kunstenaar zowel in Amsterdam, Rotterdam als Den Haag maar ook in Parijs en Londen.
Cossaar was lid van Arti et Amicitiae in Amsterdam, van Pulchri Studio en de Haagse Kunstkring beide laatsten in Den Haag.
Vermeld in Scheen, Witt Checklist.

Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00