Koosje van Keulen - Olieverf op paneel - Tweeluik - Ingelijst - 23399 - Verkocht

Koosje van Keulen - Olieverf op paneel - Tweeluik - Ingelijst - 23399 kopen? Bied vanaf 1!

Koosje van Keulen - Olieverf op paneel - Tweeluik - Ingelijst - 23399 kopen? Bied vanaf 1!Koosje van Keulen - Olieverf op paneel - Tweeluik - Ingelijst - 23399 kopen? Bied vanaf 1!Koosje van Keulen - Olieverf op paneel - Tweeluik - Ingelijst - 23399 kopen? Bied vanaf 1!Koosje van Keulen - Olieverf op paneel - Tweeluik - Ingelijst - 23399 kopen? Bied vanaf 1!
  • Koosje van Keulen (1940)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1998
Drager Paneel
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 103 x 84.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Komt in een knappe houten lijst. Dubbel werk in 1 lijst. Prachtig abstract werk in twee delen.
Pakketpost - De 2de Kans Kunst van Zaansgroen wordt verzonden met risico voor de koper. Afhalen in de galerie in Zaandam geniet de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort tot de mogelijkheden. 2de Kans Kunst valt onder de ‘Bijzondere regeling kunst’ en valt onder het 0% btw tarief. Transportkosten worden met 21% btw belast.
Eigen koerier / Swift - Voor eigen koerierskosten geldt: Afstand tussen Zaandam en uw bestemming berekend via Googlemaps met een minimum van €50 . Voor een verzending via Swift koeriers rekenen wij €55 (NL), €100 (Vlaanderen), €185 (Wallonië) voor een pakket tot 150 x 110 cm . Prijzen exclusief 21% BTW.  Buiten NL en BE is bezorgen met een koerier niet mogelijk.
Afhalen - U betaalt vooraf. Daarna maakt u een afspraak. Indien u een kunstwerk komt afhalen, doet u dit binnen twee weken. Zaansgroen heeft een beperkte opslag. De maximale ophaaltermijn is 1 maand na factuurdatum. Het werk zal na deze maand weer ter veiling worden aangeboden. U heeft geen recht op restitutie van reeds betaalde kosten.
Lichte gebruikssporen
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00

Koosje van Keulen (1940)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Zaansgroen
Lid sinds 2017
781 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
84.5 cm
103 cm
40 cm
100 cm