Lee Cole - zonder titel (04) - Verkocht

Lee Cole - zonder titel (04) kopen? Bied vanaf 90!

Lee Cole - zonder titel (04) kopen? Bied vanaf 90!Lee Cole - zonder titel (04) kopen? Bied vanaf 90!
  • Lee Cole (1954)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 71 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst 91 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
In zeer fraaie RVS lijst. Laser-gesneden, dus zonder verstek.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Willemstad, Nederland

Lee Cole (1954)

Nederlands NederlandsChinees Chinees Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  vanbellencolour
1247 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
83 cm
91 cm
63 cm
71 cm