Lee Cole - zonder titel - Verkocht

Lee Cole - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Lee Cole - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!Lee Cole - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (20)

1052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Lee Cole (1954)
TechniekAcryl
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 61 cm (h x b)
Lijst63 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer kleurrijk schilderij. In baklijst.

Lee Cole (1954)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (20)

1052 verkochte items
63 cm
63 cm
61 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:09-06-2019 om 22:04
Eindtijd:15-06-2019 om 21:03
benno123
15 jun. / 20:56
€ 70