Lee Cole - Zonder titel

Lee Cole - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Lee Cole - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Lee Cole - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Lee Cole - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Lee Cole (1954)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Techniek Acryl
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 54 x 135 cm (h x b)
Incl. lijst 76 x 157 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Ik bied dit kunstwerk te koop aan en een ander kunstwerk van Lee Cole. Het huidig kunstwerk is ingelijst en in goede staat.
Over de kunstenaar:
Veel van zijn inspiratie vindt Lee Cole in zijn dagelijks werk aan het Shanghai Xu Beihong Onderzoeksinstituut, waar hij als plaatsvervangend-directeur leiding geeft aan de afdeling uitvindingen. Hij is lid van de alom gerespecteerde Chinese kunstenaarsvereniging.
Het werk van Lee Cole is geëxposeerd in diverse galeries in Shanghai en omstreken. Zo heeft de Shanghai Gallery, Shanghai kunstenaarsvereniging en het Shanghai Xu Beihong Onderzoeksinstituut werk van Lee Cole in hun collecties opgenomen. Ook in het buitenland worden de talenten ontdekt van deze Chinese kunstenaar getuige de goed bezochte exposities in diverse landen.

Bron: kunst.nl
De conditie van het kunstwerk is goed tot zeer goed. Er zitten geen beschadigingen op het doek.

Lee Cole (1954)

Nederlands Nederlands Chinees Chinees Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Piotrquee
Lid sinds 2019
0 verkochte items
Alle items (1)
157 cm
76 cm
135 cm
54 cm