Lee Cole - zonder titel (lc64) - Verkocht

Lee Cole - zonder titel (lc64) kopen? Bied vanaf 45!

Lee Cole - zonder titel (lc64) kopen? Bied vanaf 45!Lee Cole - zonder titel (lc64) kopen? Bied vanaf 45!Lee Cole - zonder titel (lc64) kopen? Bied vanaf 45!Lee Cole - zonder titel (lc64) kopen? Bied vanaf 45!
  • Lee Cole (1954)
Type kunstwerkSchilderij
TechniekAcryl
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen35 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk schilderij, opgespannen op houten spieraam.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Willemstad, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 19,50

Lee Cole (1954)

Nederlands NederlandsChinees Chinees Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  vanbellencolour
1221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
90 cm
35 cm

ObjectlocatieWillemstad,  Nederland
Starttijd18-3-2024 om 7:50
Eindtijd24-3-2024 om 20:23
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken