Gesigneerd Lee Reynolds schilderij met opvallende bloemen.
Dit schilderij werd herkaderd met een vergulde houten kader aangevuld met een bordeauxkleurige en diepgroene houten kader waarvan de kleuren zeer goed aansluiten bij de gebruikte schilderijtinten. Kostprijs kader zonder schilderij bedroeg meer dan 1.000 Euro.
Totaliteit is in perfecte staat.
Afmetingen: breedte 168 cm, hoogte 137 cm.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haaltert, België