Lee Reynolds Burr - Bloemenpracht

Lee Reynolds Burr - Bloemenpracht kopen? Bied vanaf 175!
Lee Reynolds Burr - Bloemenpracht kopen? Bied vanaf 175!Lee Reynolds Burr - Bloemenpracht kopen? Bied vanaf 175!Lee Reynolds Burr - Bloemenpracht kopen? Bied vanaf 175!Lee Reynolds Burr - Bloemenpracht kopen? Bied vanaf 175!
  • Lee Reynolds Burr (1936)
TechniekAcryl
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen128 x 159 cm (h x b)
Incl. lijst137 x 168 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerd Lee Reynolds schilderij met opvallende bloemen.

Dit schilderij werd herkaderd met een vergulde houten kader aangevuld met een bordeauxkleurige en diepgroene houten kader waarvan de kleuren zeer goed aansluiten bij de gebruikte schilderijtinten. Kostprijs kader zonder schilderij bedroeg meer dan 1.000 Euro.

Totaliteit is in perfecte staat.

Afmetingen: breedte 168 cm, hoogte 137 cm.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haaltert, België

Lee Reynolds Burr (1936)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Inger89
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
168 cm
137 cm
159 cm
128 cm
Starttijd28-11-2023 om 5:23
Eindtijd10-12-2023 om 16:07
Openingsbod € 175
ObjectlocatieHaaltert,  België