Leentje Linders - "By air-mail" - part two

Leentje Linders - "By air-mail" - part two kopen? Bied vanaf 95!
Leentje Linders - "By air-mail" - part two kopen? Bied vanaf 95!Leentje Linders - "By air-mail" - part two kopen? Bied vanaf 95!Leentje Linders - "By air-mail" - part two kopen? Bied vanaf 95!Leentje Linders - "By air-mail" - part two kopen? Bied vanaf 95!Leentje Linders - "By air-mail" - part two kopen? Bied vanaf 95!Leentje Linders - "By air-mail" - part two kopen? Bied vanaf 95!
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst61 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Schilderij / ets "By air-mail" - part two door Leentje Linders Nummer 6/40 Eigen druk 1981.

In zeer goede staat.

Kleurrijke compositie met Garuda Fokker 27 Friendship overvliegend Indonesisch landschap. Jakarta Puncak "poststempel" in linker bovenhoek. By Airmail/Par Avion "sticker" in rechter bovenhoek.

Messing-kleur metalen wissellijst met glas. Kleine breuk in linker onderhoek glas. Zie foto's.

Afhalen. Versturen eventueel mogelijk: in overleg vanwege gevaar voor breken glas.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 34,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  bringnal
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
80 cm
61 cm
75 cm
56 cm
Starttijd8-11-2023 om 14:08
Eindtijd17-11-2023 om 21:06
Openingsbod € 95
ObjectlocatieZoetermeer,  Nederland