Leentje Linders - Ets: "De krachtpatser" - 1991

Leentje Linders - Ets: "De krachtpatser" - 1991 kopen? Bied vanaf 49!
Leentje Linders - Ets: "De krachtpatser" - 1991 kopen? Bied vanaf 49!Leentje Linders - Ets: "De krachtpatser" - 1991 kopen? Bied vanaf 49!Leentje Linders - Ets: "De krachtpatser" - 1991 kopen? Bied vanaf 49!
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/100
Ets van Leentje Linders. Titel: "De krachtpatser". Jaar: 1991. Oplage: 8/100. Afmetingen blad: H39 x b28m. Afmetingen voorstelling: H25 x b17cm.  Het werk is, links onderaan met potlood, gesigneerd door de kunstenares.  De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild

Grote bekendheid kreeg ze door haar virtuoze en dynamische etsen over sport, maar vooral ook door haar werk waarin zij allerlei aspecten uit de luchtvaart verwerkt. Via de Marine Luchtvaart Dienst kwam zij uit bij de Zeevaart. In opdracht van de Koninklijke Marine maakte zij verschillende etsen over hun nieuwe fregatten. In aansluiting op het werk dat de kunstenares voor de Koninklijke Nederlandse Marine maakte, kreeg zij in 2005 opdracht om 14 grote kunstwerken te maken voor het nieuwe schip van de Holland America Lijn, de MS Noordam. Het belangrijkste thema in haar werk blijft de beweging, die wordt gedragen door een knappe toepassing en koppeling van de verschillende etstechnieken. Op 9 november 2008 won zij uit 69 inzendingen de BAS Grafiekprijs met haar werk “Apollo thirteen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  KiewitKunstplus
1208 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
28 cm
39 cm
Starttijd16-12-2023 om 12:47
Eindtijd22-12-2023 om 20:19
Openingsbod € 49
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland