Leentje Linders - Navigare necesse est - Verkocht

Leentje Linders - Navigare necesse est kopen? Bied vanaf 29!
Grafiek (handgesigneerd)

Leentje Linders - Navigare necesse est kopen? Bied vanaf 29!Leentje Linders - Navigare necesse est kopen? Bied vanaf 29!Leentje Linders - Navigare necesse est kopen? Bied vanaf 29!Leentje Linders - Navigare necesse est kopen? Bied vanaf 29!
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2021
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5
Navigare necesse est. Een uitspraak die voor een ieder geldt zodra die op nieuwe ontdekkingen uitgaat.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 24,50
Naar Duitsland € 24,50

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Ami
852 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
33 cm
43 cm
30 cm
40 cm

ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
Starttijd28-8-2023 om 19:51
Eindtijd2-1-2024 om 14:59
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken