Len Landzaat - Curacao's stilleven - Verkocht

Len Landzaat - Curacao's stilleven kopen? Bied vanaf 350!

Len Landzaat - Curacao's stilleven kopen? Bied vanaf 350!Len Landzaat - Curacao's stilleven kopen? Bied vanaf 350!Len Landzaat - Curacao's stilleven kopen? Bied vanaf 350!
  • Len Landzaat (1917-2006)
Type kunstwerkSchilderij
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Len Landzaat was een reiziger, zij woonde o.a. in Indonesië en later vijf jaar op Curacao, daar is dit stilleven geschilderd. Het toont de Caribische kleurenpracht in het volle licht. Het schilderij heeft een eenvoudige door de kunstenaar gemaakte lijst, het is rechtsonder gesigneerd en op de achterzijde staat Curacao geschreven.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25