Leo Dooper - Die agressieve vrouw - Gemengde techniek - Verkocht

Leo Dooper - Die agressieve vrouw - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!
Leo Dooper - Die agressieve vrouw - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!Leo Dooper - Die agressieve vrouw - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!Leo Dooper - Die agressieve vrouw - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!Leo Dooper - Die agressieve vrouw - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!Leo Dooper - Die agressieve vrouw - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!Leo Dooper - Die agressieve vrouw - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!
  • Leo Dooper (1934)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1970
TechniekPastel/Krijt
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 18 cm (h x b)
Lijst47 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek in potlood en krijt door Leo Dooper
Voorstelling van een agressieve vrouw
Gelijst, beeldmaat 33x18, lijstmaat 47x32
Gesigneerd, gedateerd en getiteld in potlood r.b.: 'Dooper '70 'Die agressieve vrouw'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Leo Dooper (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54 )

3291 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
32 cm
47 cm
18 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-09-2022 om 12:22
Eindtijd:06-10-2022 om 20:37
JosKraay
24 sep. / 11:55
€ 75