Leo Dooper - Keeper - Verkocht

Leo Dooper - Keeper kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Leo Dooper - Keeper kopen? Bied vanaf 75!Leo Dooper - Keeper kopen? Bied vanaf 75!Leo Dooper - Keeper kopen? Bied vanaf 75!Leo Dooper - Keeper kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  eemooij

28 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Leo Dooper (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/40

Prachtige ets uit 1968
Linksonder genummerd en voorzien van titel
Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.
Het passe partout heeft lichte beschadigingen maar de ets zelf is perfect.

Leo Dooper, 1934-2012 geboren in Makkum. Zijn stijl was figuratief en expressionistisch. Dooper kreeg zijn opleiding aan het  Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam in de jaren 1956 tot 1959.

Leo Dooper (1934)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  eemooij

28 verkochte items
58 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-09-2020 om 17:40
Eindtijd:20-10-2020 om 15:26
LeoDooper
20 okt. / 15:07
€ 150