Leo Voormolen - zonder titel

Leo Voormolen - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Leo Voormolen - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Leo Voormolen - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Leo Voormolen - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Leo Voormolen - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Leo Voormolen (1943-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage130 exemplaren

Lot van drie werken van verschillende kunstenaars. De zeefdruk van Leo Voormolen (1943-2008) is recent beschadigd geraakt aan de voorkant vandaar deze opruim actie. Gesigneerd met potlood. Daarnaast nog twee andere werken van andere kunstenaars.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

ConditieRedelijk

Lot van drie werken van verschillende kunstenaars. De zeefdruk van Leo Voormolen (1943-2008) is recent beschadigd geraakt aan de voorkant vandaar deze opruimactie. Gesigneerd met potlood. Daarnaast nog twee andere werken van andere kunstenaars.

Leo Voormolen (1943-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (997)
50 cm
65 cm
Sluit over 9d 3u 24m 40s
Openingsbod€ 1
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:29-09-2022 om 07:46
Eindtijd:10-10-2022 om 22:51