Leon Janssen - Het Meer - Verkocht

Leon Janssen - Het Meer kopen? Bied vanaf 100!
Leon Janssen - Het Meer kopen? Bied vanaf 100!Leon Janssen - Het Meer kopen? Bied vanaf 100!
  • Leon Janssen (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50

Oplagenummer 11/50

Leon Janssen (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  PRP
FA. (1)

12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
48 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 166,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-01-2023 om 15:01
Eindtijd:29-01-2023 om 21:08
Biedingen (6)
Manonska
29 jan. / 19:27
€ 145
Aldorn
29 jan. / 19:25
€ 135
Manonska
29 jan. / 19:25
€ 130
Aldorn
29 jan. / 19:16
€ 120
Manonska
29 jan. / 19:13
€ 110
Aldorn
24 jan. / 19:29
€ 100