Leon Janssen - Nachtwind - Verkocht

Leon Janssen - Nachtwind kopen? Bied vanaf 90!
Leon Janssen - Nachtwind kopen? Bied vanaf 90!Leon Janssen - Nachtwind kopen? Bied vanaf 90!Leon Janssen - Nachtwind kopen? Bied vanaf 90!
  • Leon Janssen (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekHout/Linosnede
StijlRealistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage61 van 100
Mooie houtsnede van Leon Janssen

Titel: Nachtwind

Leon Janssen (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Hugo8
FA. (1)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
45 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2020 om 22:12
Eindtijd:28-06-2020 om 21:44
Aldorn
25 jun. / 19:15
€ 90