Léon Smets - THOLEN OOSTERSCHELDE / ORIGINEEL WERK / 40x50cm / KADER / SIG - Verkocht

Léon Smets - THOLEN OOSTERSCHELDE / ORIGINEEL WERK / 40x50cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Tekening / Aquarel

Léon Smets - THOLEN OOSTERSCHELDE / ORIGINEEL WERK / 40x50cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 25!Léon Smets - THOLEN OOSTERSCHELDE / ORIGINEEL WERK / 40x50cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 25!Léon Smets - THOLEN OOSTERSCHELDE / ORIGINEEL WERK / 40x50cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 25!Léon Smets - THOLEN OOSTERSCHELDE / ORIGINEEL WERK / 40x50cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 25!Léon Smets - THOLEN OOSTERSCHELDE / ORIGINEEL WERK / 40x50cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 25!Léon Smets - THOLEN OOSTERSCHELDE / ORIGINEEL WERK / 40x50cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 25!
  • Léon Smets (1895-1980)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 22 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Léon Smets (1895-1980).
Titel op verso: "Tholen - Oosterschelde".
Origineel werk van aquarel op papier.
Gesigneerd met potlood.
Goede staat.
Werk: 22x30cm.
Kader: 40x50cm. Mankementjes aan de kader.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 16.50 euro.
Nederland: 18.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 20.50 euro.
Europa: 22.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Goede staat.
Mankementjes aan de kader.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 16,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 20,50
Europese Unie € 22,50

Léon Smets (1895-1980)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
656 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
50 cm
40 cm
30 cm
22 cm