Leonor Fini - Aerotics Mystique - Verkocht

Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!
Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!Leonor Fini - Aerotics Mystique kopen? Bied vanaf 40!
  • Leonor Fini (1908-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage290
Conditie: zeer goed.
Afmeting Ets: 29 x 29 cm.
Editie: 283/290.
Papiersoort: Groen geweven papier.
Nooit ingelijst.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Twee kleine ets gaatjes boven en onder, zie foto's.

Leonor Fini (1908-1996)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
52 cm
67 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-07-2020 om 21:39
Eindtijd:18-07-2020 om 22:01
Derijff
18 jul. / 21:05
€ 40