Leonor Fini - Fruits de la Passion - Verkocht

Leonor Fini - Fruits de la Passion kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Leonor Fini - Fruits de la Passion kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - Fruits de la Passion kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - Fruits de la Passion kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - Fruits de la Passion kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - Fruits de la Passion kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - Fruits de la Passion kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - Fruits de la Passion kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - Fruits de la Passion kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - Fruits de la Passion kopen? Bied vanaf 35!Leonor Fini - Fruits de la Passion kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Leonor Fini (1908-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: zeer goed.
Papiersoort: Arches.
Afmetingen: Afbeelding: 46 x 37 cm.
Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Speldenknop gaatje linkerhoek, rechterhoek onderin ets, zie foto's.

Leonor Fini (1908-1996)

Alle items van deze kunstenaar(8)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
54 cm
68 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-07-2020 om 22:56
Eindtijd:25-07-2020 om 21:12
Biedingen (2)
ByHeart
25 jul. / 19:39
€ 40
Aschumans1
25 jul. / 14:23
€ 35