Lia van Leeuwen - Lia van Leeuwen - 2 gesigneerde etsen - roeien met de riemen ... en wind mee - Verkocht

Lia van Leeuwen - 2 gesigneerde etsen - roeien met de riemen ... en wind mee kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

Lia van Leeuwen - 2 gesigneerde etsen - roeien met de riemen ... en wind mee kopen? Bied vanaf 15!Lia van Leeuwen - 2 gesigneerde etsen - roeien met de riemen ... en wind mee kopen? Bied vanaf 15!Lia van Leeuwen - 2 gesigneerde etsen - roeien met de riemen ... en wind mee kopen? Bied vanaf 15!Lia van Leeuwen - 2 gesigneerde etsen - roeien met de riemen ... en wind mee kopen? Bied vanaf 15!Lia van Leeuwen - 2 gesigneerde etsen - roeien met de riemen ... en wind mee kopen? Bied vanaf 15!Lia van Leeuwen - 2 gesigneerde etsen - roeien met de riemen ... en wind mee kopen? Bied vanaf 15!
  • Lia van Leeuwen (1954)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Twee bij elkaar passende etsen van Lia van Leeuwen

Jaartal: 2002

Oplagenummer: resp. 17/ 20 en 14/ 20

Afmeting: 10 x 10 cm

Conditie: beide etsen verkeren in perfecte staat, zijn niet eerder ingelijst geweest

De etsen worden zorgvuldig verpakt verzonden met PostNL

ObjectlocatieDelft,  Nederland
Starttijd22-12-2016 om 15:03
Eindtijd29-12-2016 om 20:03
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken