Lia van Leeuwen - la dolce vita

Lia van Leeuwen - la dolce vita kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen - la dolce vita kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - la dolce vita kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - la dolce vita kopen? Bied vanaf 25!Lia van Leeuwen - la dolce vita kopen? Bied vanaf 25!
  • Lia van Leeuwen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Ets van Lia van Leeuwen
Oplagenummer: 4/ 30
Afmeting afbeelding: 49 x 35 cm.

Lia van Leeuwen (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  imre9
FA. (2)

Lid sinds 2019
66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
44 cm
58 cm
Starttijd:01-11-2022 om 11:25
Eindtijd:09-11-2022 om 20:56
Openingsbod € 25
ObjectlocatieDelft,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa