Lieke Vreede - Ets, Titel, Icarrus

Lieke Vreede - Ets, Titel, Icarrus kopen? Bied vanaf 35!
Lieke Vreede - Ets, Titel, Icarrus kopen? Bied vanaf 35!Lieke Vreede - Ets, Titel, Icarrus kopen? Bied vanaf 35!Lieke Vreede - Ets, Titel, Icarrus kopen? Bied vanaf 35!Lieke Vreede - Ets, Titel, Icarrus kopen? Bied vanaf 35!Lieke Vreede - Ets, Titel, Icarrus kopen? Bied vanaf 35!Lieke Vreede - Ets, Titel, Icarrus kopen? Bied vanaf 35!Lieke Vreede - Ets, Titel, Icarrus kopen? Bied vanaf 35!Lieke Vreede - Ets, Titel, Icarrus kopen? Bied vanaf 35!Lieke Vreede - Ets, Titel, Icarrus kopen? Bied vanaf 35!Lieke Vreede - Ets, Titel, Icarrus kopen? Bied vanaf 35!
  • Lieke Vreede (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 17 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 15/50

Ets van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Icarus. Nummer: 15/50. Afmetingen werk : H. 17 x B.17 cm. Afmetingen Lijst : H. 42 x B. 32 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
In goede staat
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 16,50

Lieke Vreede (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  CGMKunst
Lid sinds 2024
454 verkochte items
Alle items (62)
32 cm
42 cm
17 cm
17 cm