Lieke Vreede - Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI

Lieke Vreede - Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI kopen? Bied vanaf 40!
Lieke Vreede - Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI kopen? Bied vanaf 40!Lieke Vreede - Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI kopen? Bied vanaf 40!Lieke Vreede - Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI kopen? Bied vanaf 40!Lieke Vreede - Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI kopen? Bied vanaf 40!Lieke Vreede - Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI kopen? Bied vanaf 40!Lieke Vreede - Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI kopen? Bied vanaf 40!Lieke Vreede - Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI kopen? Bied vanaf 40!Lieke Vreede - Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI kopen? Bied vanaf 40!Lieke Vreede - Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI kopen? Bied vanaf 40!Lieke Vreede - Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI kopen? Bied vanaf 40!
  • Lieke Vreede (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 39 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst 61 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 17/30

Zeefdruk van Lieke Vreede uit 2000. Titel: Rising Sun VI. Nummer: 17/30. Afmetingen werk : H. 39 x B.65 cm. Afmetingen Lijst : H. 61 x B. 86  cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
In goede staat
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 16,50

Lieke Vreede (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  CGMKunst
Lid sinds 2024
457 verkochte items
Alle items (66)
86 cm
61 cm
65 cm
39 cm