Aquarel Betuwsche boerderij gesigneerd en gedateerd Lies Veenhoven 1982. Ingelijst met passe-partout.
Elisabeth Annie (Lies) ter Horst-Veenhoven (Hengelo, 1 mei 1919 – Tiel, 15 november 2001) was een Nederlands kunstschilder en illustrator van kinderboeken.
Goed
Goede conditie.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 34,00
€ 34,00