Beschadigde zeefdruk van Lode Pemmelaar uit 1978 Handgesigneerd met potlood en gedateerd Genummerd 31/60 Niet perfect vanwege de beschadigingen
Beschadigd
Scheuren aan de rand
Paar plekjes op de grafiek zelf
Kreukels
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 23,49
Wereldwijd
€ 38,80