Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kwaliteitsvolle ets door Lou Asperslagh.
Voorstelling van een dode vogel, op zijn of haar rug gelegen.
Losbladig, beeldmaat 9x15, bladmaat 21x32
Gesigneerd r.o. in potlood 'Lou Asperslagh' en gemonogrammeerd l.b. 'L.F.A.'
Annotatie en nummering l.o. '2e staat 4/50'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 5 (verstevigde briefpost) of 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 3-8-2014 om 23:01 |
Eindtijd | 10-8-2014 om 23:01 |