5. Lou Asperslagh

Lou Asperslagh (1893-1949)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Louis Franciscus Asperslagh (1893-1949) was een Nederlandse graficus, kunstschilder, tekenaar, etser en dichter.Er waren 3 broers Asperslagh, alle drie schilders, kunstglasschilders, en keramisten.

Lou Asperslagh - Stilleven met een mand en een fles wijn kopen? Bied vanaf 130!

Lou Asperslagh - Stilleven met een mand en een fles wijn

Geplaatst doorsmokinjoe2014

Eindtijd25-07-2021 om 20:36

Afmetingen65 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst