Louis Saalborn - 'Stilleven van irissen en fruit'

Louis Saalborn - 'Stilleven van irissen en fruit' kopen? Bied vanaf 350!
Louis Saalborn - 'Stilleven van irissen en fruit' kopen? Bied vanaf 350!Louis Saalborn - 'Stilleven van irissen en fruit' kopen? Bied vanaf 350!Louis Saalborn - 'Stilleven van irissen en fruit' kopen? Bied vanaf 350!Louis Saalborn - 'Stilleven van irissen en fruit' kopen? Bied vanaf 350!Louis Saalborn - 'Stilleven van irissen en fruit' kopen? Bied vanaf 350!
  • Louis Saalborn (1891-1957)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1931
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst 125 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Louis Saalborn (1891-1957)
'Stilleven van irissen en fruit'
olieverf op doek
100 x 75 cm
gesigneerd in verso en gedateerd juli 3[?]

Voorzien van nieuwe handgemaakte lijst en in zeer goede staat.

Alleen ophalen of transport in Nederland en Vlaanderen met koeriersdienst.