Luc Hoenraet - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 1981 - 11/100

Luc Hoenraet - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 1981 - 11/100 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Luc Hoenraet - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 1981 - 11/100 kopen? Bied vanaf 75!Luc Hoenraet - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 1981 - 11/100 kopen? Bied vanaf 75!Luc Hoenraet - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 1981 - 11/100 kopen? Bied vanaf 75!Luc Hoenraet - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 1981 - 11/100 kopen? Bied vanaf 75!Luc Hoenraet - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 1981 - 11/100 kopen? Bied vanaf 75!Luc Hoenraet - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - 1981 - 11/100 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  in2art
FA. (24)

583 verkochte items
  • Luc Hoenraet (1941)
Jaartal1981
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

- Originele kleurenzeefdruk van Luc Hoenraet (Aalst, °1941)

- Afmetingen: 50x70 cm
- Gesigneerd en genummerd (11/100) in potlood
- Jaar van uitgave: 1981
- Uitgegeven naar aanleiding van 10 jaar Masereelfonds
- Conditie: In perfecte staat, nooit ingelijst geweest, steeds in grafiekmap bewaard

Dit werk wordt veilig ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace

Luc Hoenraet geboren te Aalst is een abstract schilder van de art brut, materieschilder, tekenaar, etser en lithograaf. Creëert als grafisch ontwerper vooral logo's en de lay-out van catalogi en kunstboeken. Opleiding aan Sint-Lucas Schaarbeek (M. Van Saene). Leraar aan de RBK in Sint-Pieters-Woluwe (vanaf 1970) en aan de Academie van Etterbeek. Schildert aanvankelijk neo-expressionistisch, later spontaan lyrisch abstract als de schilder van de geordende chaos. Vermengt verf met zand en introduceert vreemde materialen. Reist in 1980 met V. Gentils naar New York. Werkt in Parijs en Brussel. Werk in het Prentenkabinet te Brussel en in het Museum van Oostende (PMMK).

Luc Hoenraet (1941)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  in2art
FA. (24)

583 verkochte items
50 cm
70 cm

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-10-2020 om 09:52
Eindtijd:14-11-2020 om 19:20

Biedingen (1):

sergio_b10
14 nov. / 19:14
€ 75