Luc Piron - Egyptische duisternis - Verkocht

Luc Piron - Egyptische duisternis kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Luc Piron (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Abstract
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst 57 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
ets genummerd 12/20
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kampenhout, België
Binnen België € 9,00
Naar Nederland € 17,00

Luc Piron (1952)

Frans Frans

Geplaatst door  luc9309
Lid sinds 2021
194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
52 cm
57 cm
29 cm
24 cm