Lucie Meulendijks - Amsterdam, Lindengracht 53 - ets/aquatint - Verkocht

Lucie Meulendijks - Amsterdam, Lindengracht 53 - ets/aquatint kopen? Bied vanaf 40!
Lucie Meulendijks - Amsterdam, Lindengracht 53 - ets/aquatint kopen? Bied vanaf 40!Lucie Meulendijks - Amsterdam, Lindengracht 53 - ets/aquatint kopen? Bied vanaf 40!Lucie Meulendijks - Amsterdam, Lindengracht 53 - ets/aquatint kopen? Bied vanaf 40!Lucie Meulendijks - Amsterdam, Lindengracht 53 - ets/aquatint kopen? Bied vanaf 40!
  • Lucie Meulendijks (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
Lijst42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage73/75

Los blad, 34x27 cm, licht geplaatst achter passepartout en glas.

In een fraaie kwaliteit lijst (bladzilver), wel met enige slijtschade.

In goede gebruikte staat. Niet of nauwelijks vergeeld, minuscuul onzichtbaar kreukje l.b.

Lucie Meulendijks (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1392 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
32 cm
42 cm
27 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-02-2022 om 01:36
Eindtijd:28-02-2022 om 20:45
marijenijman
22 feb. / 23:24
€ 40