Lucie Meulendijks - "kas". - Verkocht

Lucie Meulendijks - "kas". kopen? Bied vanaf 60!
Lucie Meulendijks - "kas". kopen? Bied vanaf 60!Lucie Meulendijks - "kas". kopen? Bied vanaf 60!Lucie Meulendijks - "kas". kopen? Bied vanaf 60!Lucie Meulendijks - "kas". kopen? Bied vanaf 60!Lucie Meulendijks - "kas". kopen? Bied vanaf 60!Lucie Meulendijks - "kas". kopen? Bied vanaf 60!
  • Lucie Meulendijks (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
Lijst62 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/50

Lucie Meulendijks, geboren 5-6-1945 in Helmond, graficus.

Werkzaam in Amsterdam.

Lucie Meulendijks staat staat vermeld bij het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/28722

Ze werd landelijk bekend met haar uitspraken over sex op de pride in Amsterdam.

https://kaleida.nl/boek/zo-ben-ik-vrouw

Risico op glasbreuk bij verzending is risico koper. Kan ook worden opgehaald in Velsen-noord.

Lucie Meulendijks (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
72 cm
62 cm
50 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-04-2021 om 22:13
Eindtijd:24-04-2021 om 22:17
Dampa
24 apr. / 21:38
€ 60