18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Lucie Meulendijks,
kleur-litho, 1985, 73/100 r.o. gesigneerd.
een spaans binnen plaatsje.
incl. all. lijst met glas: 40x50
excl.lijst, 25x30
verzenden: aantekenen, goed verpakt, Ned. 10,-
overige best. n.o.t.
Starttijd | 14-9-2013 om 15:51 |
Eindtijd | 25-9-2013 om 15:51 |