Lucy van Eerten - Ets: 'Microstat' - Verkocht

Lucy van Eerten - Ets: 'Microstat' kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Lucy van Eerten - Ets: 'Microstat' kopen? Bied vanaf 20!Lucy van Eerten - Ets: 'Microstat' kopen? Bied vanaf 20!Lucy van Eerten - Ets: 'Microstat' kopen? Bied vanaf 20!
  • Lucy van Eerten (1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Techniek Ets
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 21.5 cm (h x b)
Incl. lijst 52 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 19/20
Gesigneerd rechtsonder
Incl. houten gelakte lijst met ontspiegeld glas
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nispen, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00

Lucy van Eerten (1953)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KlaJaMar20
Lid sinds 2021
5 verkochte items
42.5 cm
52 cm
21.5 cm
24 cm