5. Lucy van Eerten

Lucy van Eerten (1953)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Lucy van EERTEN

Lucy van Eerten - Ets: 'Microstat' kopen? Bied vanaf 20!

Lucy van Eerten - Ets: 'Microstat'

Geplaatst doorKlaJaMar20

Eindtijd29-07-2021 om 22:30

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst