Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst

Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Luis Filcer - Dansende Clowns - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  ArtDumay
FA. (13)

Lid sinds 2021
168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Luis Filcer (1927-2018)
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 36 cm (h x b)
Lijst63 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een prachtig iconisch werk van Filcer. Het werk is zeer fraai ingelijst en is in een goede conditie.

Luis Filcer (Zhytomyr, Oekraïne, 1927 – 2018, San Miguel de Allende, Mexico) was een Mexicaans expressionistisch beeldend kunstenaar. Filcer begon zijn carrière als kunstenaar in Mexico, waar hij in 1928, toen hij nog maar zes maanden oud was, met zijn familie naartoe was gevlucht vanwege de vervolging van de Joodse bevolking na de Russische Revolutie. Op zijn zestiende begon hij met een studie aan de Academia de San Carlos in Mexico-Stad. In de ochtend volgde hij lessen en ’s middags werkte hij aan zijn schilderijen en tekeningen.

In zijn artistieke praktijk werd Filcer sterk beïnvloed door het leven van Vincent van Gogh en behandelde hij thema’s als onrecht en strijd in het alledaagse leven. Ook was hij bewonderaar van de kunstenaars Francisco Goya en José Clemente Orozco. Onderwerpen die Filcer uitbeeldde omvatten onder meer het Bloedbad van Tlatelolco van 1968, de casino’s in Las Vegas, de Mexicaanse Revolutie van 1910 en de Metro van Mexico-Stad. Filcers werk toont geen idealisme, maar onderzoekt recht en onrecht om verandering uit te lokken.

Filcer woonde en werkte ruim twintig jaar in Nederland, waarvan een groot deel in De Rijp (NH). Zijn werk is meer dan 340 keer geëxposeerd in toonaangevende musea en galeries over de hele wereld.

Het werk is afkomstig van de erven van de kunstenaar.

Eventuele schade en oneffenheden zichtbaar op de foto’s maken onderdeel van de beschrijving.

Bezichtiging is uiteraard mogelijk. Alle informatie kunt u op onze eigen dit account.

REF:FIL21008

Het werk is in een goede staat. Het werk is direct afkomstig uit nalatenschap van de kunstenaar.

Luis Filcer (1927-2018)

Alle items van deze kunstenaar(16) Geplaatst door  ArtDumay
FA. (13)

Lid sinds 2021
168 verkochte items
51 cm
63 cm
36 cm
48 cm
Sluit over 5d 0u 4m 45s
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:03-08-2021 om 15:55
Eindtijd:10-08-2021 om 21:58