Luis Filcer - Luis Filcer. Olieverf op doek. Venetiaans figuur met masker. - Verkocht

Luis Filcer - Luis Filcer. Olieverf op doek. Venetiaans figuur met masker. kopen? Bied vanaf 595!

Verkoopprijs: € 425,00

Luis Filcer - Luis Filcer. Olieverf op doek. Venetiaans figuur met masker. kopen? Bied vanaf 595!Luis Filcer - Luis Filcer. Olieverf op doek. Venetiaans figuur met masker. kopen? Bied vanaf 595!Luis Filcer - Luis Filcer. Olieverf op doek. Venetiaans figuur met masker. kopen? Bied vanaf 595!Luis Filcer - Luis Filcer. Olieverf op doek. Venetiaans figuur met masker. kopen? Bied vanaf 595!Luis Filcer - Luis Filcer. Olieverf op doek. Venetiaans figuur met masker. kopen? Bied vanaf 595!Luis Filcer - Luis Filcer. Olieverf op doek. Venetiaans figuur met masker. kopen? Bied vanaf 595!Luis Filcer - Luis Filcer. Olieverf op doek. Venetiaans figuur met masker. kopen? Bied vanaf 595!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Luis Filcer (1927)

Groot indrukwekkend werk.

Gesigneerd rechtsonder.

Achterzijde stempel Galerie Siau Amsterdam.

Afmeting doek 80x70cm

Lattenlijst.

Rechtsonder deukje. Niet echt storend.

Zie foto's.

Algemeen redelijk goede staat.

Luis Filcer (1927)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
Dit item is verkocht voor 425,00
Starttijd:27-06-2018 om 10:49
Eindtijd:06-07-2018 om 10:50
Hermanos
05 jul. / 13:56
€ 425