Luis Penin - Gala manzana met lijst! - Verkocht

Luis Penin - Gala manzana met lijst! kopen? Bied vanaf 35!
Luis Penin - Gala manzana met lijst! kopen? Bied vanaf 35!Luis Penin - Gala manzana met lijst! kopen? Bied vanaf 35!
  • Luis Penin (1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 44 cm (h x b)
Lijst89 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werkje van Penin compleet met lijst. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!

Luis Penin (1968)

Spaans Spaans

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
70 cm
89 cm
44 cm
59 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:30
Eindtijd:28-11-2022 om 21:03
Biedingen (2)
WHild
28 nov. / 20:57
€ 40
Saneddy
28 nov. / 08:58
€ 35