Luk van Soom - Avonturen in de evolutie, 1995 - Verkocht

Luk van Soom - Avonturen in de evolutie, 1995 kopen? Bied vanaf 115!
Luk van Soom - Avonturen in de evolutie, 1995 kopen? Bied vanaf 115!Luk van Soom - Avonturen in de evolutie, 1995 kopen? Bied vanaf 115!
  • Luk van Soom (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 33 cm (h x b)
Lijst42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

-Luk Van Soom

° 1956

Belgische kunstenaar, vooral gekend als beeldhouwer in België en Nederland.

Prachtige Lithografie

De litho is getekend en genummerd door de kunstenaar. Het draagt nr. 10/100.

Ingelijst en achter glas. Puntgaaf. Onderaan zie je precies een boog (dat zijn de armen van de fotograaf en is geen vlek).

Kosmologisch getint werk (sterren, heelal, wolken, zwaartekracht,…)

Luk van Soom (1956)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Valjan
FA. (2 )

Lid sinds 2020
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
52 cm
42 cm
33 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 132,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-01-2021 om 09:49
Eindtijd:11-01-2021 om 14:15
guybamboe
09 jan. / 21:42
€ 115