Lukie de Bree - Zonder titel - Verkocht

  • Lukie de Bree (1953)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

afmeting : 51 bij 51 cm

erkende kunstenaar : Lukie de Bree

jaartal : 1986

Unicum

Techniek : Gouache op papier. Unicum

Gesigneerd

Lijst :  Ja, zit in zeer zware aluminium lijst 2 cm hoog, voor zien  van L- stukken in de hoeken ( vakkundig ingelijst met passepartout)

Aantoonbare herkomst  uit zeer grote kunstcollectie , door erkende conservatoren aangekocht.