| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
afmeting : 51 bij 51 cm
erkende kunstenaar : Lukie de Bree
jaartal : 1986
Unicum
Techniek : Gouache op papier. Unicum
Gesigneerd
Lijst : Ja, zit in zeer zware aluminium lijst 2 cm hoog, voor zien van L- stukken in de hoeken ( vakkundig ingelijst met passepartout)
Aantoonbare herkomst uit zeer grote kunstcollectie , door erkende conservatoren aangekocht.
| Transport | |
| Garantie | |