5. Lukie de Bree

Lukie de Bree (1953)

11 aangeboden items / 107 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Lukie de BREE (Hilversum 1953)

11 aangeboden items van deze kunstenaar
Lukie de Bree - Kleurenets, Het nagerecht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Lukie de Bree - Kleurenets, Het nagerecht - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1997
TechniekEts
Afmetingen71 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lukie de Bree - 2 zeldzame grote kleuren etsen (ingelijst) | in zeer mooie staat! kopen? Bied vanaf 145!

Lukie de Bree - 2 zeldzame grote kleuren etsen (ingelijst) | in zeer mooie staat!

Geplaatst doortakamine

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66.5 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lukie de Bree - Ets - 1983 kopen? Bied vanaf 45!

Lukie de Bree - Ets - 1983

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen51.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lukie de Bree - Snip met snip kopen? Bied vanaf 30!

Lukie de Bree - Snip met snip

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lukie de Bree - set van 2 kleuren etsen | in prachtige metalen lijsten kopen? Bied vanaf 89!

Lukie de Bree - set van 2 kleuren etsen | in prachtige metalen lijsten

Geplaatst doortakamine

Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Lukie de Bree - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Lukie de Bree - Zonder titel

Geplaatst doorhfictorie

TechniekEts
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lukie de Bree - Tuingezicht, ingekleurde ets (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!

Lukie de Bree - Tuingezicht, ingekleurde ets (netjes ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1994
TechniekHandgekleurd
Afmetingen51 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lukie de Bree - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Lukie de Bree - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRosser

Jaartal1994
TechniekHandgekleurd
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Lukie de Bree - Zonder titel

Geplaatst doorkunstcollectie2500

Jaartal1984
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lukie de Bree - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Lukie de Bree - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst