Maarten Langbroek - Bonte Piet (scholekster)

Maarten Langbroek - Bonte Piet (scholekster) kopen? Bied vanaf 49!
Maarten Langbroek - Bonte Piet (scholekster) kopen? Bied vanaf 49!Maarten Langbroek - Bonte Piet (scholekster) kopen? Bied vanaf 49!Maarten Langbroek - Bonte Piet (scholekster) kopen? Bied vanaf 49!Maarten Langbroek - Bonte Piet (scholekster) kopen? Bied vanaf 49!
  • Maarten Langbroek (1918-1985)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 16 x 10 cm (h x b)
Incl. lijst 29 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige ets van een scholekster ("bonte piet") van Maarten Langbroek. Getiteld en gesigneerd. Randen van de passe-partout zijn licht verkleurd. Zie foto's.

Randen passe-partout zijn licht vergeeld
Binnen Nederland € 7,45
Naar België € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Maarten Langbroek (1918-1985)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  ErwinKoster
Lid sinds 2021
138 verkochte items
Alle items (14)
22 cm
29 cm
10 cm
16 cm