Manuel Menan - Manuel Menan: 8x Ets in bijbehorende map, Identikit 32 - Verkocht

Manuel Menan: 8x Ets in bijbehorende map, Identikit 32 kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Manuel Menan: 8x Ets in bijbehorende map, Identikit 32 kopen? Bied vanaf 80!Manuel Menan: 8x Ets in bijbehorende map, Identikit 32 kopen? Bied vanaf 80!Manuel Menan: 8x Ets in bijbehorende map, Identikit 32 kopen? Bied vanaf 80!Manuel Menan: 8x Ets in bijbehorende map, Identikit 32 kopen? Bied vanaf 80!Manuel Menan: 8x Ets in bijbehorende map, Identikit 32 kopen? Bied vanaf 80!
  • Manuel Menan (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

In dit mapje van Manuel Menan zitten 8 etsen die gezamenlijk een naakt zelfportret van de kunstenaar vormen.

Titel: Identikit 32
Jaartal: 1979
Afmetingen blad: 8x 25 cm x 32 cm (Beeld:  cm x  cm)
Oplage: II/VI H.C.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood in het bijbehorende mapje
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat. De hoekjes linksonder zijn licht omgekruld naar beneden. De bladen zijn licht vergeeld. Het mapje waar de etsen inzitten heeft wat vergeelde lijnen/vlekken.

Administratieve code:

QQSCH

Manuel Menan (1946)

Spaans Spaans

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52202 verkochte items