5. Manuel Menan

Manuel Menan (1946)

5 aangeboden items / 37 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Manuel MENAN (Madrid, 1946). Spaanse kunstenaar en graficus die zijn opleiding volgde in Madrid en Nederland.

Spaans

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Manuel Menan - Grote & gesigneerde diepdruk Litho "Zo begon de nieuwe dag voor mij" 1973 kopen? Bied vanaf 10!

Manuel Menan - Grote & gesigneerde diepdruk Litho "Zo begon de nieuwe dag voor mij" 1973

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Manuel Menan - Kleine oplage (25) diepdruk Litho "Omdat je elke dag als een bloem bloeit" kopen? Bied vanaf 10!

Manuel Menan - Kleine oplage (25) diepdruk Litho "Omdat je elke dag als een bloem bloeit"

Jaartal1973
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Manuel Menan - ets, titel : Plain - chant kopen? Bied vanaf 55!

Manuel Menan - ets, titel : Plain - chant

Geplaatst dooriledere

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Manuel Menan - Groot Litho - Kleine oplage! - Vrouwelijk Naakt "Wishful Shining" 1974 kopen? Bied vanaf 10!

Manuel Menan - Groot Litho - Kleine oplage! - Vrouwelijk Naakt "Wishful Shining" 1974

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Manuel Menan - Naakt in landschap kopen? Bied vanaf 65!

Manuel Menan - Naakt in landschap

Geplaatst doorArtandDesignonline

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst