Marc Mulders - Marc Mulders, Paul van Dongen en Reinoud van Vught - Litho - Verkocht

Marc Mulders, Paul van Dongen en Reinoud van Vught - Litho kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Marc Mulders (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Marc Mulders, Paul van Dongen en Reinoud van Vught - Litho - Anatomie III

uit de serie Anatomie I - VII April 1998.

Genummerd en gesigneerd 65 x 50 cm.

Niet ingelijst.

Marc Mulders (1958)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Gobli
118 verkochte items
Alle items (0)