Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 59 x 48.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66.5 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 20-3-2023 om 15:37 |
Eindtijd | 25-3-2023 om 19:16 |