Marcel Wanders - “ World Bicycle Relief “ Fiets - design - Verkocht

Marcel Wanders - “ World Bicycle Relief “ Fiets - design kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Marcel Wanders - “ World Bicycle Relief “ Fiets - design kopen? Bied vanaf 55!Marcel Wanders - “ World Bicycle Relief “ Fiets - design kopen? Bied vanaf 55!Marcel Wanders - “ World Bicycle Relief “ Fiets - design kopen? Bied vanaf 55!Marcel Wanders - “ World Bicycle Relief “ Fiets - design kopen? Bied vanaf 55!Marcel Wanders - “ World Bicycle Relief “ Fiets - design kopen? Bied vanaf 55!Marcel Wanders - “ World Bicycle Relief “ Fiets - design kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Waterman01
FA. (5)

Lid sinds 2019
303 verkochte items
  • Marcel Wanders (1963)
TypeDesign
Jaartal2020
Afmetingen8 cm x 13 cm x 2 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Kleurrijke fiets gemaakt van gerecycled materiaal- Kunststof.
Ontwerper: Marcel Wanders

Titel “ World Bicycle Relief “.  Editie 2020
Deze organisatie sponsort het fietsen in ontwikkelingslanden- in beperkte oplage gemaakt.
Afmetingen: 8 x 13 cm
Wordt geleverd inclusief originele verpakking.
Het geheel verkeert in nieuwstaat en wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden

Marcel Wanders (1963)

Alle items van deze designer(3)
Geplaatst door  Waterman01
FA. (5)

Lid sinds 2019
303 verkochte items
13
8
2
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-03-2020 om 00:50
Eindtijd:10-03-2020 om 22:17
EmmyKoets
09 mrt. / 14:03
€ 55