Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 500 |
Marcus van Hoorn.
Het resultaat is een suggestieve geabstraheerde kijk op de werkelijkheid.
Nummer kan anders zijn als de foto's
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 4-2-2021 om 23:25 |
Eindtijd | 18-3-2021 om 21:35 |